Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Synergia
ul. Poniatowskiego 34/2, 40-055 Katowice
e-mail. biuro@stowarzyszenie-synergia.pl
www.stowarzyszenie-synergia.pl

Oferta współpracy, kierowana do instytucji (w szczególności Powiatowych Urzędów Pracy, jednostek samorządu terytorialnego), firm i organizacji pozarządowych obejmuje m.in.

• realizacja poradnictwa zawodowego, psychologicznego i doradztwa specjalistycznego
  • wdrażanie projektów w ramach PO WER (m.in. organizacja szkoleń, warsztatów, poradnictwa zawodowego i psychologicznego, pośrednictwa pracy, rozliczanie projektów)

• monitoring i ewaluacja projektów (budowanie narzędzi, opracowywanie analiz i raportów)
  • opracowanie i realizacja kampanii promocyjnych i informacyjnych