Czarter bez patentu Mazury

Czarterem bez patentu na Mazurach – czy to możliwe?

Lato zbliża się wielkimi krokami. Letnie, gorące dni, późne zachody słońca i spokojne jezioro to coś dla wielbicieli Mazur. Chcąc oderwać się od ciasnych, betonowych mieszkań, warto spędzić aktywnie czas w towarzystwie jezior otoczonych zielonym gąszczem szuwar. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Na głębokie wody dostać się najlepiej za pomocą łodzi, ale nie ma zabawy bez samodzielnego prowadzenia takiej maszyny. Jednak czy istnieje możliwość samodzielnej wyprawy? Owszem! Wystarczy czarter bez patentu na Mazurach!

Czarter bez patentu – Mazury

Nie musisz posiadać patentu, aby urzeczywistnić swoje marzenia i prowadzić łódź. Zgodnie z polskim prawem, pływanie jachtami żaglowymi do 7,5 metra, które mogą być także wyposażone w napęd mechaniczny, nie wymaga uprawnień. Jeżeli jednak to Cię nie przekonuje, wiedz, że istnieje także możliwość pływania jachtem motorowym o mocy silnika do 75 kW oraz długości kadłuba do 13 m. Warto jednak zaznaczyć, iż tego typu łodzie muszą posiadać ograniczenie konstrukcyjne prędkości maksymalnej do 15 km/h. Wszystko przez wzgląd na bezpieczeństwo oraz odpowiedzialność osób wypożyczających sprzęt. W trakcie rejsu możesz oddać się zupełnemu relaksowi. To znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa na pełnej wodzie. Jedyne, co jest konieczne do niezapomnianej żeglugi, to krótkie szkolenie prowadzone przez doświadczoną osobę i hej ku przygodzie!

Znajdź swoją łódź bez patentu

Gdzie szukać możliwości pływania łodzią bez patentu? Usługi z tego zakresu prowadzi firma cjacht.pl. Posiadają jednostki pływające o wysokim standardzie, w pełni umeblowane dla komfortu pasażerów. Zadbali także o sprzęt wysokiej jakości, bo przecież jak bawić się to bez ograniczeń. Oferta jest bogata w czarter bez patentu na Mazurach. Największą jednostką, jaką oferują bez konieczności posiadania uprawnień, jest NAUTIKA 1000 Soley wyposażona w nowoczesną linię nadbudówki, a także bardzo duży kokpit. Ta prosta, ale innowacyjna konstrukcja powstała przede wszystkim z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych. Warto także zwrócić uwagę na jacht motorowy Futura 860, do którego prowadzenia wystarczy krótka instrukcja. Pomimo niewielkich rozmiarów ten houseboat posiada 3 oddzielne sypialnie, kabinę z prysznicem i WC oraz dużą messe. Co jeszcze może zachwycić na mazurskich wodach? Delphia NANO to łódź do spokojnego pływania, idealnego na samotny rejs. Zamknięty kokpit to gwarancja bezpieczeństwa i spokoju. Z zachwytem korzystają z niego najmłodsi miłośnicy żeglugi. Łódź dostosowana została do 4 osób.

Rejs z rodziną? Mazurska integracja? Samotny urlop? To miejsce jest dla każdego bez względu na wiek, charakter czy możliwości. Sam zdecyduj, która łódź zaprowadzi Cię po niezapomniane przygody, a z pewnością pomoże w tym czarter bez patentu. Mazury są miejscem idealnym na dryfowanie po jeziorach. Spokój, cisza, pełny relaks w doborowym towarzystwie. Bez patentu, bez stresu, bez ograniczeń, przekonaj się sam i skontaktuj z firmą Cjacht.

Author: dev5e2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *