Jak wybrać lakiery hybrydowe?

Jesteś zdecydowana na spróbowanie manicure hybrydowego, ale nie wiesz jakie lakiery wybrać? Z chęcią Ci w tym pomożemy. Jeśli jeszcze nie zapoznałaś się z naszymi propozycjami, gorąco Cię do tego zachęcamy, a w międzyczasie podpowiemy Ci, jak wybierać lakiery hybrydowe.

COŚ NA START – MOŻE ZESTAW?

Jeśli dopiero co zaczynasz swoją przygodę z lakierami hybrydowymi, kupno jednego lakieru nie pozwoli Ci na wykonanie prawidłowego manicure. Niezbędna będzie również lampa UV lub LED, a także akcesoria dodatkowe – pilniki, cleaner, primer, top, baza. Dobrym pomysłem jest kupienie całego zestawu, w którym znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do rozpoczęcia przygody. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby niezbędne akcesoria zgromadzić samemu. Dzięki temu będziesz mogła dobrać taki sprzęt, jaki rzeczywiście jest Ci potrzebny, a także zdecydować się na takie kolory lakierów hybrydowych, jakie rzeczywiście przypadły Ci do gustu. Na naszej stronie może przyjrzeć się propozycjom sprawdzonych akcesoriów do wykonywania manicure hybrydowego. Kupując osobno produkty potrzebne do wykonania manicure hybrydowego nie zapomnij również o wacikach bezpyłowych i acetonie. Te dwa będą niezbędne do bezpiecznego usunięcia manicure.

JAKIE LAKIERY HYBRYDOWE WYBRAĆ?

Jeśli kupujesz lakiery hybrydowe po raz pierwszy zapewne zastanawiasz się, które z nich będą najlepsze do Twoich potrzeb. Na wstępie chcemy Ci powiedzieć, że cena nie powinna być wyznacznikiem jakości. Najtańsze lakiery mogą nie spełnić Twoich oczekiwań – być słabo napigmentowane lub trudne w aplikacji. Dobrym pomysłem jest wybieranie sprawdzonych lakierów hybrydowych, które cieszą się pozytywnymi opiniami wśród użytkowników. Takie właśnie lakiery znajdziesz na naszej stronie. Sprawdź nasze propozycje i ciesz się doskonałą jakością, fantastycznymi kolorami i bardzo dobrą trwałością.

JAK ZDOBIĆ PAZNOKCIE LAKIERAMI HYBRYDOWYMI?

Kupując lakiery hybrydowe z pewnością bierzesz pod uwagę to, jaki rodzaj manicure możesz „wyczarować” za ich pomocą. Wbrew temu co niektórzy mogą sądzić, lakiery hybrydowe nie ograniczają Cię w kwestii wzornictwa. Na paznokcie możesz nałożyć klasycznie jeden kolor, który doskonale sprawdzi się do większości stylizacji. Jeśli zależy Ci na odrobinie urozmaicenia popróbuj, połączyć w swoim manicure co najmniej dwie pasujące do siebie barwy.

Lakiery hybrydowe dają Ci możliwość tworzenia na paznokciach również bardzo interesujących i kreatywnych zdobień. Mogą być to różnego rodzaju wzorki, a także bardzo popularne ciągle ombre. Nie bój się eksperymentów, gdyż wykonanie zdobień z pomocą lakieru hybrydowego jest nawet łatwiejsze niż z zastosowaniem lakieru zwykłego.

Oprócz możliwości mieszania barw i tworzenia wzorów, przy hybrydzie możesz stosować również pyłki. Dzięki nim możesz uzyskać ciekawe zdobienia pozwalające na wykonanie efektu holo, syrenki, lustra, przepięknie mieniących się chameleonów. Dodatków umożliwiających Ci stworzenie oryginalnych wzorów na paznokciach jest bardzo wiele. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Author: dev5e2