Meble kuchenne ceny

Ile kosztują meble kuchenne we Wrocławiu?

Wybór odpowiednich mebli kuchennych, które będą spełniać wszystkie oczekiwania użytkownika, wcale nie jest taki prosty. Trzeba wziąć pod uwagę funkcjonalność i trwałość, a także walory estetyczne. Wybierz odpowiednie meble kuchenne we Wrocławiu – cena nie powinna grać tu roli!

Czy warto postawić na najtańsze meble kuchenne z marketów?

Najtańszym sposobem na umeblowanie kuchni jest zakup gotowych produktów z marketu. W standardowej ofercie będziemy mogli zamówić zabudowy od 2,4 do 2,6 m, ale czołowi producenci oferują także zestawy w powiększonych rozmiarach. Te praktyczne i uniwersalne systemy meblowe mogą zapewnić zadowalający komfort użytkowania. Różnorodność mebli sprawia, że bez problemu dopasujemy je do mniejszego, jak i większego pomieszczenia. Warto mieć jednak świadomość tego, że nie są to meble najwyższej klasy.

Jaka jest cena gotowych mebli kuchennych we Wrocławiu?

Najniższa cena mebli kuchennych we Wrocławiu wynosi od 500 do 800 zł. Są to najczęściej produkty zaprojektowane z laminatu. Zestaw składa się z kompletnych frontów, korpusów, blatów oraz uchwytów. Niestety w tej kategorii cenowej trudno będzie znaleźć dobrej jakości szafki z szufladami. Większość takich kompletów zostaje wyposażona w najtańsze uchylne półki. Największe sieci zajmujące się produkcją i sprzedażą mebli kuchennych oferują swoim klientom zestawy modułowe, które z łatwością można dopasować do każdego wnętrza. Podstawowy komplet może zostać dodatkowo rozbudowany o kolejne półki i szafki, dzięki czemu mamy znacznie większe możliwości aranżacyjne. Nieco droższe i lepsze meble do kuchni można zamówić z laminowanej płyty MDF i w takim przypadku musimy zapłacić około 1400-1800 zł. Należy jednak uwzględnić to, że ostateczna cena będzie zależeć od jakości wykonania frontów, specyfiki otwierania szafek oraz liczby wysuwanych szuflad.

Czy dobrym pomysłem są meble kuchenne na wymiar?

Bardzo dobrym rozwiązaniem okazują się meble kuchenne projektowane na wymiar, ponieważ w ten sposób można idealnie zagospodarować całą wolną przestrzeń. Wtedy też samodzielnie decydujemy o tym, z jakich materiałów mają być wykonane, ile powinny posiadać półek i szafek. Cena mebli kuchennych we Wrocławiu na zamówienie jest bardzo zróżnicowana. Najważniejszym czynnikiem wpływającym na ostateczny koszt będzie oczywiście materiał, z którego mają zostać zaprojektowane. Najtańszym rozwiązaniem okazują się produkty z laminatu, a nieco droższym te z płyty MDF. Więcej trzeba zapłacić za meble fornirowane, a najwięcej za produkcję z litego oraz egzotycznego drewna.

Ile kosztuje umeblowanie kuchni?

Całkowity koszt mebli kuchennych wykonanych w standardzie ekonomicznym wyniesie około 1600 zł. Jeśli chcemy posiadać laminat zabezpieczony taśmą PCV, foliowaną płytę MDF, matowy fornir i lite drewno bukowe, to musimy liczyć się z łącznym kosztem około 3000 zł. Wybierając wersję luksusową, czyli cały zestaw zaprojektowany z drewna egzotycznego, będziemy musieli doliczyć do całego przedsięwzięcia kolejne 2000 zł. Przybliżoną cenę mebli kuchennych we Wrocławiu można poznać po wstępnej wycenie, kontaktując się ze specjalistami.

Author: dev5e2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *