Meble na wymiar – czy warto?

Meble na wymiar są bardzo dobrą alternatywą dla gotowych modeli dostępnych w sklepach meblarskich. Z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza w takich pomieszczeniach jak kuchnia, gdzie liczy się wykorzystanie każdego wolnego centymetra przestrzeni.

Meble na wymiar – Ciechanów. Wysoka jakość

Główną zaletą mebli na wymiar, w Ciechanowie oferowanych przez Wertiko Design, jest ich wysoka jakość oraz to, że są w pełni dostosowane do oczekiwań i potrzeb zamawiającego. Klient ma wpływ na to, z jakich materiałów zostaną wykonane, jakie będą mieć wymiary, kolory oraz zdobienia i dodatki.

W obecnych czasach wiele osób zwraca również uwagę na tylko z pozoru mniej istotne elementy, takie jak materiały wykończeniowe, zawiasy albo prowadnice. Mimo że tych niewielkich dodatków nie widać gołym okiem, to mają one bardzo duże znaczenie, jeśli chodzi o komfort użytkowania mebli.

Wymiary mebli idealnie dopasowane do konkretnego pomieszczenia

Bardzo dużą korzyścią dla zamawiających jest możliwość idealnego dopasowania rozmiarów mebli do konkretnego pomieszczenia. Dzięki temu użytkownik nie musi decydować się na gotowe zestawy, które nie zapewniają mu oczekiwanej funkcjonalności oraz odpowiedniej swobody ruchu. Klient podczas konsultacji z projektantem i stolarzem ma ogromny wpływ na to, jakiej wielkości będą górne i dolne szafki, a także jak głębokie lub płytkie będą półki. Decyduje również o ich ilości. W ten sposób można stworzyć wygodne w użytkowaniu meble, a także maksymalnie wykorzystać całą przestrzeń, która ma zostać zagospodarowana.

Dlaczego warto zamówić meble na wymiar w Ciechanowie?

Wybór mebli na wymiar oznacza, że możemy samodzielnie stworzyć projekt szafy, łóżka, stołu, krzeseł oraz innych produktów. To zleceniodawca decyduje o tym, jakie rozwiązania mają zostać zastosowane. Dodatkami, które sprawiają, że meble stają się bardziej funkcjonalne, są: wysuwane blaty, hamulce w szufladach, które zapewniają ciche i bezpieczne zamykanie, oraz podnośniki ułatwiające opuszczanie i podnoszenie ciężkich frontów. Najwięcej uwagi należy poświęcić meblom kuchennym, ponieważ są najintensywniej eksploatowane i muszą zostać wykonane precyzyjnie.

Czy meble na zamówienie muszą być droższe niż te gotowe?

Wiele osób zamawiających meble na wymiar martwi się tym, że będą one znacznie droższe niż te, które można zamówić od razu w sklepie meblarskim. Jednak, jak się okazuje, wcale nie muszą one kosztować więcej niż standardowe modele.

Warto również pamiętać o tym, że stolarz nigdy nie będzie sam podejmował decyzji dotyczącej wyboru materiałów, z których mają być one wykonane, może jedynie zasugerować konkretne rozwiązania. Klient natomiast powinien mieć z góry zaplanowany budżet oraz sprecyzowane surowce i dodatki, z których powstaną meble, aby nie narażać się na dodatkowe, nieprzewidziane koszty.

Zaprojektowanie mebli na wymiar wcale nie musi być wymagające, czasochłonne i kosztowne. Szafy i kuchnie na zamówienie znajdziesz na stronie: http://wertikodesign.pl/oferta_tx/meble-szafy-i-kuchnie-na-wymiar-ciechanow. Za pośrednictwem formularza kontaktowego możesz również poprosić o profesjonalne doradztwo.

Author: dev5e2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *