Ile kosztują usługi blacharsko-lakiernicze?

Nowoczesne samochody różnią się od swoich starszych poprzedników pod wieloma względami. Pierwsze, na co pewnie od razu zwracasz uwagę ,to wygląd. Nie da się nie zauważyć, że nowe modele prezentują się wspaniale i niczym nie przypominają popularnych jeszcze kilkadziesiąt lat temu, nieco topornych pojazdów. Kolejną różnicą jest wygoda, która przemawia oczywiście na korzyść samochodów, które znamy z naszych ulic. Z całą pewnością wielokrotnie korzystałeś z wbudowanej nawigacji samochodowej lub innych udogodnień, za które odpowiada zainstalowany komputer pokładowy. To z kolei trzecia różnica, która znacząco dzieli auta nowoczesne i staromodne.

Czy można zatem doszukać się jakichkolwiek cech wspólnych? Zdecydowanie tak! Oprócz tego, że każde auto – bez znaczenia na jego wiek – stworzone jest do jazdy, to łączą je również tak zwane problemy blacharsko-lakiernicze. Mimo upływu czasu oraz prac nad poprawą jakości lakieru w nowych autach, chcąc nie chcąc, po kilku latach ich użytkowania każdego z nas czeka wizyta w warsztacie. Często jest również tak, że konieczność naprawy karoserii samochodu wiąże się z nieszczęśliwym zdarzeniem drogowym. Wówczas prace, które trzeba wykonać, aby przywrócić wygląd auta do stanu przed wypadkiem, są znaczenie trudniejsze od tych, które polegają tylko na jego konserwacji. 

Usługi lakiernicze – Czechowice-Dziedzice

I choć większość prac blacharsko/lakierniczych różni się od siebie poziomem trudności oraz czasem, jaki trzeba na nie poświęcić, to przy każdej interwencji konieczna będzie taka sama precyzja i zaangażowanie. Źle wykonana naprawa może wpłynąć na stan lakieru, który w niedługim czasie po wyjeździe z warsztatu ponownie wymagać będzie poprawy. Jeżeli nie chcesz dołączyć do grupy niezadowolonych klientów i zależy Ci na najwyższej jakości usług, zainteresuj się ofertą firmy P.H.U. s. c. AUTO COMPLEX-LAK, która od wielu lat świadczy profesjonalne usługi blacharsko-lakiernicze w Czechowicach-Dziedzicach.

Czym wspomniane przedsiębiorstwo wyróżnia się na tle konkurencji i co może zaoferować właśnie Tobie? Warsztat blacharski posiada na stanie nowoczesny system pomiarowy AUTOROBOT. Jego główną zaletą jest rozbudowany system pomiarowy, który ocenia lakier i blachę, porównuje uzyskane wyniki z dostępnymi w bazie danymi, ułatwia naprawę i przywrócenie auta do stanu pierwotnego. Wszystkie prace blacharskie wykonywane są w specjalnej ramie, która pozwala na sprawne usunięcie uszkodzonych elementów bez ingerencji w pozostałą część pojazdu.

Podobnie rzecz ma się w przypadku usług lakierniczych. Prowadzone są one w specjalnej kabinie lakierniczej i przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Firma  AUTO COMPLEX-LAK do wszystkich prac lakierniczych używa promiennika służącego do suszenia przygotowanej nawierzchni, dzięki czemu lakier po naprawie wygląda jak nowy.

Czy usługi blacharsko-lakiernicze muszą są drogie? 

Nie da się jednoznacznie określić cennika prac blacharsko-lakierniczych. Najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z firmą  AUTO COMPLEX-LAK – jej pracownicy do każdego zamówienia podchodzą w sposób indywidualny i zawsze z troską o dobro klienta. 

Author: dev5e2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *