Ile kosztuje oklejanie folią szyb?

Istnieje wiele technik reklamowych – szczególną popularnością cieszy się promocja wizualna. Spośród licznych sposobów jej wykorzystania warto zainteresować się oklejaniem szyb, co może dotyczyć zarówno okien samochodu, jak np. witryny firmy lub sklepu. Aby cieszyć się efektowną i trwałą reklamą, warto skorzystać przy tym z usług profesjonalnej firmy. Ile trzeba zapłacić za taką usługę i dlaczego warto z niej skorzystać?

Oklejanie folią szyb – Gdańsk

Oklejanie folią szyb jest bardzo popularną techniką marketingową. Nie da się ukryć, że promocja wizualna jest wyjątkowo skuteczna w swojej roli, dlatego tak wiele przedsiębiorstw z niej korzysta. Warto mieć świadomość, że takie działania zwiększają rozpoznawalność konkretnej marki. Klienci bardzo często decydują się zaufać firmie, która jest im znana – lub wydaje się im znajoma, bo kiedyś zetknęli się już z jej nazwą czy logo. Z tego właśnie powodu reklama zwiększa prawdopodobieństwo skorzystania z Twojej oferty. Oklejanie szyb jest bardzo proste pod względem technicznym, a przy tym nie kosztuje sporo.

Wiele osób decyduje się na to rozwiązanie, głównie żeby się zareklamować, ale też udzielić klientom potrzebnych informacji, np. wymieniając poszczególne elementy oferty, prezentując numer telefonu czy informując o przeznaczeniu danego pomieszczenia (np. oznaczając poszczególne sektory w placówce medycznej). Czasami na szyby nakleja się folię także celem zadbania o prywatność osób znajdujących się w lokalu, na przykład w salonie masażu czy u fryzjera.

Folia, która ma zostać naklejona na szybę, zawsze powinna być dobrze dopasowana do wymiarów okna. Pamiętaj, że nieodpowiednie wybranie rozmiaru może skutkować mało estetycznym efektem. Z kolei przypadku przekroczenia wymaganych wymiarów może dojść do odklejania, a nawet konieczności przycięcia grafiki, co również pogarsza cały efekt wizualny.

Ciekawym rozwiązaniem jest oklejenie szyb samochodów. Pojazd zazwyczaj sporo się przemieszcza, co zwiększa liczbę odbiorców reklamy. Przy tym wszystkim samochód firmy z np. naklejonym logo prezentuje się bardziej profesjonalnie, co także wpływa na PR przedsiębiorstwa.

Bardzo ciekawą opcją jest także oklejanie w stylu One Way Vision. Jest to wyjątkowy rodzaj folii, ponieważ z zewnątrz prezentuje daną grafikę, jednak z drugiej strony umożliwia swobodną obserwację. Z tego powodu oklejanie tego rodzaju sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku poczekalni czy szyb samochodowych.

Wybierz profesjonalne oklejanie folią szyb w Gdańsku

Pamiętaj, że wyłącznie skorzystanie z usług specjalistów pozwoli Ci mieć pewność, że folia nie będzie się szybko niszczyć czy odklejać. Z tego powodu wybieraj usługi ekspertów. W studiopanpawel.pl znajdziesz wszelką pomoc w tym zakresie. Eksperci stworzą dla Ciebie grafikę lub naniosą wybrany przez Ciebie obraz na folię, a następnie przeprowadzą profesjonalny montaż za pomocą specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu grafika nie będzie się niszczyć czy blednąć. Przy tym możesz liczyć na atrakcyjne ceny.

Author: dev5e2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *