Transport fortepianów

Jak przetransportować fortepian?

Szeroko rozumiany transport towarów to w Polsce jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki. Co więcej, nasze rodzime firmy z bardzo dobrymi efektami konkurują również na rynku europejskim. Dzięki temu tabory firm transportowych pełne są nowoczesnych ciągników, naczep oraz busów, które są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Sam transport nie zawsze wiąże się jednak z koniecznością pokonania przez kierowcę setki tysięcy kilometrów. Wyzwaniem dla wielu przewoźników są bowiem coraz częściej zlecenia, które dotyczą transportu dużych gabarytów, gdzie problemem jest nie odległość z miejsca załadunku do punktu rozładunku, a sam ładunek.

Przykład? Chociażby transport fortepianów bywa niejednokrotnie trudnym i wymagającym wyzwaniem. Często wspomniany instrument znajduje się na piętrze w bloku lub w domu jednorodzinnym. To pierwszy poważny problem, z którym musi poradzić sobie przewoźnik. Drugi dotyczy zabezpieczania i bezpiecznego dowiezienia tak cennego dla jego właściciela ładunku. Jeżeli posiadasz fortepian i musisz go przewieźć, to jedynym wyjściem będzie powierzenie tego zadania odpowiedniej firmie transportowej.

Transport fortepianów – Warszawa

Jeżeli wśród wielu ofert firm transportowych nie wiesz, na jaką się zdecydować, to dobrym rozwiązaniem będzie zaufanie firmie Super Przeprowadzki. Przewoźnik, korzystając ze swojego doświadczenia oraz odpowiednich pojazdów i sprzętu, oferuje między innymi transport fortepianów.

Co wyróżnia ofertę firmy Super Przeprowadzki? Przede wszystkim zapewnia ona sprawne i terminowe odebranie od Ciebie fortepianu. Pracownicy biorą odpowiedzialność za jego zniesienie i załadowanie na właściwy dla tego typu ładunku pojazd. Oprócz tego fachowcy ze wspomnianego przedsiębiorstwa posiadają odpowiednie pasy, ślizgi, burty oraz wózki załadowcze. Dzięki nim Twój fortepian podczas transportu będzie w pełni zabezpieczony. Nie grozi mu przemieszczanie się w czasie jazdy, co znacząco poprawia bezpieczeństwo tak cennego ładunku.

Jeżeli za swój instrument musiałeś zapłacić duże pieniądze i masz obawy co do samego transportu, to Super Przeprowadzki posiadają ubezpieczenie przewoźnika, które gwarantuje Ci wypłatę ewentualnego odszkodowania, gdyby z jakichś powodów doszło do uszkodzenia ładunku. Jazda po drogach publicznych ma bowiem to do siebie, że biorą w niej udział również inni kierowcy, którzy przez nieostrożność mogą być sprawcami kolizji.

Sprawdź ofertę i podejmij właściwą decyzję

Firma podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie. Do dyspozycji swoich potencjalnych klientów oddaje bardzo łatwy w obsłudze panel do kontaktu, który można znaleźć na stronie internetowej. Dzięki temu prostemu zabiegowi możesz sprawdzić, ile będzie kosztować transport Twojego fortepianu, uzgodnić cenę i cieszyć się z profesjonalnej usługi, gwarantującej Twojemu instrumentowi bezpieczny transport.

Author: dev5e2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *